Моя група крові

Моя група крові

Моя група крові

Знати свою групу крові надзвичайно важливо, аби в разі нещасного випадку чи ворожого обстрілу вчасно отримати якісну допомогу й вижити. Проєкт «Моя група крові» націлено на військові та цивільні потреби. Ініціатива втілюється ДонорUA у співпраці з Yashchenko Foundation, Eldon Biologicals та ZARINA.

У межах проєкту групи крові визначають методом EldonCard — процедура займає всього кілька хвилин та не потребує вищої медичної освіти. Такі акції проводяться по всій Україні — впродовж 5 років до 15 млн. українців зможуть безкоштовно дізнатися свою групу крові.

Команда ДонорUA у співпраці з Yashchenko Foundation та Eldon Biologicals може навчати медиків з усіх регіонів України, які, своєю чергою, зможуть самі навчати колег роботі з системою EldonCard.

Партнери

Zarina
Eldon
Yashchenko Foundation

Групи крові та донорство

Найпотрібніша група крові — та, яка є в донора. Навіть якщо ви не знаєте своєї групи крові, але не маєте протипоказань до донорства, ви можете рятувати життя. Одна донація крові може подарувати надію трьом людям.

Під час акцій з визначення груп крові інструктори залучають містян до донорського руху. Зареєструвавшись на ДонорUA, нові донори отримують сповіщення, коли в їхньому населеному пункті виникає потреба у крові певної групи. Це робить донорство зручнішим та ефективнішим.

Кров для потреб фронту та прикраси від ZARINA

В межах проєкту «Моя група крові» передбачене також навчання військових і бойових медиків польовій трансфузіології. Переливання крові на догоспітальному етапі (до або під час евакуації бійця з поля бою) здатне на 60% знизити смертність від поранень.

Аби підтримати цю ініціативу, ювелірний дім ZARINA створив колекцію прикрас, які рятують життя.

Це срібні підвіси, на яких зазначена група крові й резус-фактор, та браслети, які доповнюються кольоровими вставками відповідно до групи крові клієнта. Весь прибуток від продажу прикрас спрямовується на організацію навчання для військових і бойових медиків, а також закупівлю матеріалів і обладнання для переливання крові, зокрема підігрівачів плазми і крові, а також холодильників для зберігання крові на фронті.

Ініціатива закриває передусім потреби штурмовиків, які мають найбільший ризик поранень на передовій.

Обличчями кампейну стали відомі українські військові медикині:

  • військовослужбовиця та парамедикиня Юлія Паєвська (Тайра);
  • медикиня Анастасія Шевченко (Стасік);
  • парамедикиня медичного батальйону «Госпітальєри» Катерина Галушка.

Вони невпинно продовжують рятувати життя у нашій війні.

Про партнерів

Yashchenko Foundation — основною місією Фонду є надання необхідної підтримки громадам по всій Україні, які стикаються зі значними викликами. Наші програми спрямовані на допомогу найбільш уразливим членам суспільства. Це включає доставку гуманітарної допомоги на передову з метою забезпечення сталого постачання харчових продуктів, медикаментів, засобів водопостачання, санітарії та гігієни, а також матеріалів для відновлення тим, хто найбільше цього потребує.

Eldon Biologicals — датський виробник тест-карток для визначення групи крові EldonCard. Система тестування базується на використанні спеціальних рецептур відібраних моноклональних антитіл. Тести EldonCard мають сертифікат ISO і CE-маркування CE в ЄС, схвалені FDA у США та зареєстровані у відповідних органах у ряді інших країн.

Ювелірний Дім ZARINA — перший діамантовий ювелірний бренд в Україні, компанія-інноватор, головною метою якої завжди було створення особливих ювелірних прикрас — кожен виріб від ZARINA стає тим особливим інструментом, ключем для розкриття індивідуальності, мрій та цінностей жінки.