Моя група крові

Моя група крові

Платформа ДонорUA спільно з Eldon Biologicals та Operation SafeDrop запускає проєкт «Моя група крові», у межах якого визначатимуть групи крові в населення інноваційним методом EldonCard — така процедура займатиме лише 2-3 хвилини.

У ході проєкту групи крові мають визначити у 5 млн. цивільних, а також забезпечити бойових медиків необхідною кількістю тест-карток EldonCard, аби в разі поранення перевіряти групу крові якомога швидше.

Проєкт «Моя група крові» — про ефективну допомогу: що більше цивільних знатиме свою групу крові, і що більше медиків зможуть швидко її визначати, то вищі в пацієнтів шанси на вчасне та успішне переливання крові.

Партнери

Проєкт також націлено на популяризацію донорства в Україні, підвищення стійкості системи охорони здоров'я України під час та після війни у лікуванні бойових поранень та будь-яких важких травм.

Команда ДонорUA у співпраці Operation SafeDrop та Eldon Biologicals організовує навчання для медиків з усіх регіонів України, які, своєю чергою, зможуть самі навчати колег роботі з системою EldonCard. У межах проєкту групи крові можуть визначити пʼяти мільйонам українців.

Метою проєкту є залучення людей до донорського руху за допомогою визначення групи крові. Окрім того, він передбачає навчання бойових медиків польовій трансфузіології та підтримку транспортування донорської крові для фронту.