Участь у стартап-активностях

Участь у стартап-активностях

«ДонорUA» має низку відзнак і перемог у стартап-конкурсах. Також команда брала участь у кількох інкубаційних та акселераційних програмах для стартапів.

2022 рік:

 • Фінал стартап-конкурсу в рамках щорічної конференції IT Arena.

2020 рік:

 • Перемога в акселераційній програмі Startup-in-Residence UA, створеній за прикладом та за підтримки успішного проєкту Startup-in-Residence Amsterdam. Метою проєкту є побудова мостів між містами та стартапами, вирішення викликів муніципалітетів за допомогою інноваційних підходів, розвиток Startup екосистеми та підприємництва в Україні. Українська програма Startup-in-Residence стала другою імплементованою на європейському континенті після Нідерландів.
 • Фінал всеукраїнського конкурсу Ukrainian IT Awards у номінації Impact of the year — щорічної найпрестижнішої премії в галузі IT, яка відзначає найкращих IT-фахівців країни. У 2020 році вперше була додана нова категорія професійних командних нагород, яка нагороджує кращі IT команди країни, чиї проєкти мають вагомий вплив на розвиток IT галузі та суспільства в цілому. До фіналу у номінації Impact of the year потрапили «ДонорUA», USF та Prozorro.Продажі.

2019 рік:

 • Участь в акселераційній програмі американського акселератора Newchip

2017 рік:

 • Участь в інкубаційній програмі Open Data Challenge, де команда «ДонорUA»працювала над інтеграцією та аналізом відкритих даних у сфері донорства за підтримки 1991 Accelerator — акселераторі проєктів, які створюють impact для країни.

2016 рік:

 • Фінал Vernadsky Challenge — щорічного відкритого конкурсу серед стартапів (2015-2017), які спеціалізуються на інженерії, проєктно-конструкторській діяльності та розробці хардверних девайсів. «ДонорUA»запропонував адаптовану версію для військослужбовців.
 • Перемога у конкурсі «Україна шукає стартапи», організаторами якого були KPMG в Україні, співтовариство підприємців «Бізнес Молодість», Торгово-промислова палата України та інвестиційна платформа «StartupNetwork». Серед близько 2000 заявок було відібрано 17 фіналістів.
 • Фінал регіонального відбору стартапів Seedstars Ukraine — змагання, що було засноване в Швейцарії та розраховане на ринки, що розвиваються.
 • Перемога на Startup Weekend: Social Innovation у Стокгольмі.

2015 рік:

 • Перемога у конкурсі «Використання ІТ-інструментів у діяльності ГО: рецепти успіху».

2014 рік:

 • Перемога на хакатоні SocialBoost/IDCEE з соціального підприємництва. Організація SocialBoost надає систематичну допомогу соціальним проєктам та проводить тематичні заходи, де активні громадяни можуть об'єднатись заради вирішення тих чи інших проблем. Саме на соціальному хакатоні від SocialBoost, що проходив в рамках міжнародної конференції IDCEE 2014, остаточно сформувалась ідея нашого проєкту. Проєкт посів перше місце та виборов головний приз — 100 тис гривень від засновника журналу Фокус — Бориса Кауфмана.
Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей: