58 львівських поліцейських здали кров у бладмобілі

58 львівських поліцейських здали кров у бладмобілі

19 квітня 2024 року, 16:05

18 квітня ДонорUA організували донацію крові для Управління патрульної поліції у Львівській області. Процедуру проводили у бладмобілі — мобільному центрі крові (фото). 58 правоохоронців здали кров для військових і цивільних пацієнтів Львівщини. Забір здійснювали фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

«Порятунок життів — буквально частина робочих буднів для поліцейських, і ми раді, що правоохоронці охоче долучаються і до донорства крові. 58 донорів — це потенційно більше 170 пацієнтів, які отримали надію на одужання. Маючи мобільний центр крові, ми можемо влаштовувати такі донації для будь-якої професійної спільноти, яка хоче організовано здати кров. Круто, що саме поліція подала цей приклад», — розповідає Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» та співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові».

Мобільний центр крові має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем. На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

Кожна донація рятує до трьох життів. Реєструйтеся на ДонорUA, аби стежити за анонсами наступних подій в особистому кабінеті, та здавайте кров зручно.

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.