48 львів’ян здали кров у бладмобілі біля університету Франка

48 львів’ян здали кров у бладмобілі біля університету Франка

7 червня 2024 року, 12:32

6 червня ДонорUA та партнери провели донацію крові біля Львівськоого національного університету ім. І. Франка (фото). Процедуру проводили у мобільному центрі крові — бладмобілі. 48 донорів, серед яких студенти і викладачі ЛНУ, здали кров для військових і цивільних пацієнтів Львівщини. Забір здійснювали фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

«Студентська спільнота завжди була двигуном змін, і розвиток донорства — не виняток. Саме свідома молодь найкраще усвідомлює актуальні проблеми і потреби, та готова докладати зусиль і брати на себе відповідальність, аби їх вирішити. Дякуємо всім, хто поділилися кров’ю, показавши своїм прикладом, що це не страшно, а разом з друзями — ще й весело», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» та співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові».

Донорів пригощала мережа «Львівські круасани», а воду для донації надала компанія BonAqua.

Мобільний центр крові має п'ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем. На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

Кожна донація рятує до трьох життів. Реєструйтеся на ДонорUA, аби стежити за анонсами наступних подій в особистому кабінеті, та здавайте кров зручно.

Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об'єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.

Поділитися:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Хочеш бути в курсі всіх подій?

В каналі ми публікуємо цікаві факти, дописи, анонси, що пов'язані з донорством крові, сучасними трендами в медицині та використанню інформаційних технологій.