Транспортування крові

Транспортування крові

У співпраці з Оперативним Штабом щодо діяльності системи крові під час війни здійснюється транспортування крові у гарячі точки.

Збір на перевезення крові до фронту

1

поїздка
=
50 000 грн

1

поїздка
=
1500+ врятованих життів

1

місяць
=
4-5 поїздок

Під час повномасштабної війни ДонорUA організовує перевезення донорської крові до прифронтових лікарень, зокрема долучається до фінансування задля їхнього здійснення.

Це стало можливим завдяки плідній співпраці ДонорUA з державними експертами, зокрема включенню Ірини Славінської — співзасновниці ДонорUA, Президентки ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» — до Оперативного штабу МОЗ для координації діяльності у сфері донорства крові та компонентів крові, функціонування системи крові в умовах воєнного стану. Окрім того, у 2022 році ДонорUA підписали Меморандум з СДУ «Український центр трансплант-координації».

Маршрути для транспортування крові визначає УЦТК МОЗ України. Кров доставляється до шпиталів Дніпра, Запоріжжя та інших прифронтових міст, або ж до точок, де її одразу перевантажують у машини військових, котрі везуть кров до стабілізаційних пунктів.

Кров перевозиться у спеціальних бусах, обладнаних холодильними камерами. За кошти, залучені командою ДонорUA, оплачується робота водіїв, пальне, технічне обслуговування, за необхідності — ремонт обладнання або придбання нового.

Одна доставка потенційно здатна врятувати 1500 життів. Вартість однієї поїздки — близько 50 000 грн. Будь-хто може підтримати перевезення крові фінансово — кожні 25 грн забезпечують 1 км шляху. Дякуємо всім, хто долучається до донорського руху кров’ю та коштами!

Уже реалізовано

70

перевезень крові на фронт вже було здійснено за час повномасштабної війни.

52

поїздки вдалося реалізувати завдяки кампанії “Ми з тобою однієї крові” разом із ПУМБ. Ця співпраця щомісяця забезпечує дві доставки крові до фронту.

13

поїздок допомогли реалізувати ReBeald Ukraine, БО «100 відсотків життя» та збори, які ми організовували з нашою спільнотою.

Жодне життя не має бути втрачене через брак донорської крові

Щоб налагодити регулярну логістику, нам необхідно протягом вересня зібрати 1 000 000 грн. Це:

20

доставок крові на фронт

30 000

врятованих життів

7,5 т

крові

Гроші збираються наперед, аби забезпечити можливість безперервної доставки в разі гострої потреби. Кожна доставка донорської крові допомагає рятувати життя наших захисників, захисниць і поранених цивільних.

Основний фокус ДонорUA

  • за допомогою власної IT-системи рекрутуємо донорів крові для закриття потреб лікарень та порятунку військових;
  • популяризуємо регулярне, безоплатне та добровільне донорство для формування постійного запасу безпечної крові за допомогою проєктів ДонорUA for Teams, ДонорUA Awards та інших;
  • забезпечуємо транспортування крові та її компонентів у гарячі точки;
  • наближаємо законодавство України до європейського рівня;
  • підтримуємо національну систему крові щодо вчасного забезпечення необхідними матеріалами та обладнанням.
140035

зареєстрованих донорів у системі

7194

виконаних запитів від реципієнтів