Pumb

Долучайтеся до підтримки донорського руху

Замовляйте мерч, що рятує життя, та носіть його з гордістю.

Підтримайте ініціативу ПУМБ разом із ДонорUA – допомагайте збирати донорську кров для тих, хто втрачає її через війну. Здайте кров та отримайте на знак подяки 25% знижки на патріотичний мерч, створений улюбленими українськими брендами.

Щоб отримати знижку, потрібно:

  • бути зареєстрованим донором у системі ДонорUA;
  • здати кров не раніше 24 червня 2022 року;
  • згенерувати код на знижку в особистому кабінеті на ДонорUA.

Отриманий код вкажіть під час замовлення мерчу на інстаграм-сторінці проєкту https://instagram.com/lifesavingmerch.

В Україні передзамовлення на мерч відкриється 5 липня 2022 року.

Корисні посилання

Інструкція з реєстрації для нових донорів

Поради щодо заповлення форми реєстрації у кабінеті донора.

Детальніше
Як стати донором крові та компонентів крові?

Хто може стати донором крові, які існують протипоказання, щоби здати кров; якою має бути мінімальна вага; де можна дізнатися групу крові та зробити її аналіз.

Детальніше
Інструкція з планування та підтвердження кроводачі

Усі кроки від реєстрації у кабінеті донора до затвердження довідки про кроводачу

Детальніше
Донорство крові та її компонентів під час воєнного стану

Під час активних бойових дій внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну питання донорства крові та її компонентів стає ще актуальнішим.

Детальніше

Детальніше про проєкт

З 24 лютого Україна втрачає чимало крові. Та ми не дамо ворогу нас знекровити! ПУМБ ініціює в партнерстві з ДонорUA соціальний проєкт, який допоможе тим, хто проливає кров за Україну, а також підтримає виснажений війною бізнес.

  • Чверть вартості кожного замовлення ПУМБ перераховує ДонорUA на забезпечення потреб у донорській крові та доставку компонентів крові до гарячих точок.
  • Патріотичний мерч створений українськими виробниками (Harvest, Twins Store, Seven mountains, OHUENO, Griffon Socks та «Авіація Галичини»), а до дизайну долучились українські ілюстратори. Кожне нове замовлення – це підтримка бізнесу, арту та вливання фінансової крові в економіку держави.
  • Кожен та кожна можуть особисто підтримати тих, хто потребує донорської крові: приєднатися до системи ДонорUA та здати кров. А на знак подяки отримати 25% знижки на мерч.

Мерч «Ми однієї крові» – це також можливість заявити про свою позицію. Ми хочемо, щоб якомога більше українців та тих, хто їх підтримує, знали: людей, які готові боротися за свободу, – багато. Разом ми переможемо. Ми однієї крові.