Реєстрація донорів на сайті та особистий кабінет

Як зареєструватися на «ДонорUA» і які можливості це дає

Аби зробити донорство максимально комфортним та зрозумілим, ми оновили та покращили особистий кабінет. Він допоможе новачкам зорієнтуватися, а постійним донорам — систематизувати донації та користуватися додатковими можливостями.

Головна

На головній сторінці кабінету донора ви можете побачити свої заплановані кроводачі, якщо такі є, кількість уже зафіксованих донацій та інформацію про центри крові, де ви її здавали або плануєте здати.

Де здати кров та її компоненти

У нашій базі наявні усі центри крові, що наразі функціонують в Україні — на сайті вказано час роботи та контактну інформацію кожного з них. В кабінеті донора можна заздалегідь запланувати кроводачу — це допоможе вам уникнути великих черг та спростить роботу працівникам центру крові. Запланувавши донацію заздалегідь, ви отримаєте нагадування від «ДонорUA». Для цього:

  • зареєструйтеся на нашому сайті, якщо ще цього не зробили;
  • в меню зліва оберіть опцію «Де здати кров»;
  • почавши вводити назву свого населеного пункту, оберіть відповідний центр крові;
  • натисніть «Запланувати», оберіть тип донації;
  • оберіть дату та час для візиту.

Зверніть увагу! Наразі більшість центрів крові працює за принципом живої черги, тому час, який ви обираєте на сайті, слугує лише для нагадування. Однак ми працюємо над тим, аби зробити процес кроводачі максимально зручним для донорів.

Донації

Окрім планування нових кроводач, у кабінет ви можете додати інформацію про минулі донації, в тому числі завантаживши довідку. Зверніть увагу, що при плануванні донації час прийому є умовним — центри крові приймають донорів у порядку живої черги. Проте попередній вибір дати дозволяє центрам регулювати щоденну кількість донорів, аби уникнути великих черг і зробити процедуру комфортнішою передусім для вас самих.

Реципієнти

Якщо ви бажаєте здати кров адресно, в кабінеті донора є можливість обрати реципієнта, котрому дістанеться ваша кров чи її компоненти.

Події

Нерідко центри крові спільно з нашою платформою та/або іншими партнерськими організаціями проводять різноманітні заходи, аби привернути увагу спільноти до практики донації та залучити нових донорів. У кабінеті ви можете дізнаватися про такі події та реєструватися для участі в них.

Відгуки

В кабінеті донора є можливість залишити відгук про той чи інший центр крові, та ознайомитися з досвідом інших донорів. Завдяки цьому, ви можете безпосередньо впливати на якість обслуговування, адже центри крові зацікавлені у тому, щоби донорів було більше й вони ставали постійними.

Документи

В цьому полі зберігаються ваші довідки про кроводачі або документи, необхідні для донації. Втім, рушаючи до центру крові, краще все одно візьміть із собою паспорт та ІНН.

Бонусна програма

Здаючи кров, ви отримуєте бали, котрі можете обміняти на подарунки від наших партнерів. Якщо у вашому населеному пункті працює Uber, ви також можете отримати промокод, який компенсує вам вартість двох поїздок у таксі вартістю до 150 грн кожна, аби ви якомога комфортніше дісталися до центру крові й назад додому.

Довідка

В цьому розділі кабінету донора є уся необхідна інформація щодо користування ним. Ми також підготували відео, де покроково пояснюється, як слід реєструватися на «ДонорUA» та як користуватися кабінетом.

Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Кровопедія