Відділення трансфузіології Київської міської клінічної лікарні № 3

**До уваги донорів!** Відділення переїжджає. Коли буде відомо нову адресу - повідомимо. Довідки за номером 093 158 4755 Відділення трансфузіології Київської міської клінічної лікарні № 3, Структурний підрозділ №2 Київського міського центру крові (1 поверх терапевтичного корпусу) заготовляє тільки цільну кров. Приймає донорів з будь-яким місцем реєстрації. Для кроводачі донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка - то довідку про місце реєстрації).

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров

Години роботи:

* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 9. Середній рейтинг: 5

Переїхали

Нажаль сьогодні не встигли. Вони переїхали.

19 серпня 2022 р.

Доброзичливість на всі 150 зі 100)

По перше всі дуже доброзичливі, оскільки я була перший раз, то ні куди іти, ні що робити не знала, але весь персонал дуже доброзичливий, приємний, навіть шуткували. Також завдяки попереднім відкликам я досить швидко знайшла куди іти, і було зовсім не боляче, хоча я трішки боялася. Обов'язково буду звертатися ще та рекомендувати.

10 травня 2022 р.

Найдобріший персонал

24.03.2022 здала кров. Персонал від початку і до кінця процедури був привітним, добрим, ввічливим та уважним. Черг не було. Все швидко та оперативно. Повернусь ще!

24 березня 2022 р.

Рекомендую

Во-первых, благодарю предыдущую девушку, оставившую отзыв - по вашей наводке сразу легко поняла, куда идти, очень быстро нашла дорогу) Теперь о клинике. Сдавала впервые, немного волновалась. Но персонал - просто отличный. Такую заботу от медперсонала я в последний раз получала… никогда!)) Моя личная индивидуальная реакция на сдачу крови немного подкачала и за мной там так ухаживали, как за родным ребёнком) Очереди нет. Все было очень быстро, заняло времени около получаса с заполнением бумаг, осмотром терапевта, распитием чая… Потом, правда, мне пришлось полежать на диване (удобном))) А сдававшие кровь мужчины, которых я видела там за это время - вообще выскакивали из отделения практически сразу. Везёт) Все-таки 80 кг веса и 54 - большая разница) Но я не сдаюсь и не унываю!! Обязательно вернусь, просто уже не в 30 градусов жары) Тем более, что меня там уже ждали. Впервые в жизни услышала в свой адрес слова «Вас нам бог послал!» всего лишь за согласие сделать адресное пожертвование. Ещё раз огромное спасибо персоналу этого центра сдачи крови. Я обязательно вернусь!

3 липня 2021 р.

Рекомендую!

Однозначно рекомендую цей центр (здавала вже декілька разів там) - дуже дбайливий і уважний персонал - немає черг - можна здавати для будь-якої лікарні міста - в середньому кров можна здати за 35-45 хв - відповідают за вказаним телефоном на будь-які запитання - приймають донорів пн-пт, 8-15

3 червня 2021 р.

Санітарний день

По п'ятницям санітарний день, чомусь це ніде не написано. Мені сказали що працюють з понеділка по четвер!

2 квітня 2021 р.

Супер сервіс!

Здавала кров на запорожця 26, не знайшла по картах та у комментарях куди саме йти тому залишаю інфо для тих кому актуально - від центральної будівлі йдете праворуч доки не побачите сіру пятиповерхівку, там перший поверх, з пошуком відділення проблем нема. Усе чисте, симпатичне, відношення персоналу просто вельме доброзичливе! Сюди прям хочется повернутися, дякую за позитивні враження! Однозначно рекомендую

15 січня 2021 р.

Добре

Сдавала кровь 28.12.2020 года, порадовало много доноров перед праздниками (как минимум человек 8). Напоили чаем с печеньем, граммотно и быстро все сделали. Буду и дальше сдавать.

28 грудня 2020 р.

Відгук

Прекрасне відношення,чудовий персонал!

5 травня 2020 р.

Інформація
Довідка
+38 (044) 540-96-65