Biopharma Plasma Дніпро

Biopharma Plasma Dnipro (попередня назва Червона лінія) — це перший в Дніпрі заклад національної мережі донорських центрів плазми крові.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Плазма

Години роботи:

Понеділок
08:00 - 14:30
Вівторок
08:00 - 14:30
Середа
08:00 - 14:30
Четвер
08:00 - 14:30
П'ятниця
08:00 - 14:30
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 9. Середній рейтинг: 5

Отзыв о Плазмацентре

Все хорошо. Персонал приветливый. Около 20 сдач плазмы прошли успешно. + бонусные программы, чай с печеньками и денежная компенсация за каждую сдачу .

30 грудня 2021 р.

Все просто чудово!!!

Персонал привітний, завжди усміхнений. Здавав там 10 разів. Все на самому вищому рівні. Плюс до всього, є різні акції. Низький всім уклін, працюйте в такому ж руслі далі!!!

30 квітня 2021 р.

Задоволена на всі 100%

Дуже чуткий персонал, всі привітні та завжди усміхнені, уважний та відповідальний. Здаю там плазму вже 11 разів, і задоволена як в перший раз. Дякую за можливість допомагати людям! ❤️ P. S. Там завжди цікаві конкурси, та якість яскраві події. А ще там гарно, та зручно 😮

2 квітня 2021 р.

На донацію із задоволенням!

Їздити до цього плазма-центру для мене, безе перебільшення, - задоволення! Весь персонал ввічливий, починаючи з входу і закінчуючи касою. Всередині - тепло, чисто і дуже стильно! Дуже чітко організован весь процес, коли я була вперше- мені все було комфортно і зрозуміло! Лікарі- тактовні та обізнані, прекрасні медичні працівники,. які проводять процедуру, завжди відповідають на всі запитання, дуже чемні, розповідають та можуть описати тобі весь процес, розвіяти будь-які суміви) Чай з печивом перед донацією- така приємніть) Я хочу дуже подякувати всім працівникам і організатором такого важливого проекту в нашому місті. Я дійсно завжди чекаю нагоди приїхати на донацію і навіть засмучуюся, коли потрібно чекати через якісь ГРВІ))) Дякую вам!

17 березня 2021 р.

Найкращі

Такого відношення до донора не зустрічала. Тут я Людина! Найкращий персонал, надкомфортні умови перебування саме в цьому центрі. Дуже шкода, що тут в Биофармі можно здавати тільки плазму, я б з великою радістю здавала тут і кров. Дякую усьому персоналу Биофарма Дніпро!!!

7 лютого 2021 р.

Подяка

Дуже приємні враження починаючи з входу до плазма-центру, доброзичливі та професіонали мед.працівники та лікарі. Рекомендую.

25 січня 2021 р.

Подяка

Благодарю персонал Центра за отзывчивость, внимание и заботу, при проведении самой процедуры и всего сопутствующего процесса.

12 січня 2021 р.

Рекомендую

Здавав тут плазму. Можу рекомендувати йти сюди - доброзичливий персонал, гарний інтер'єр, смачне печиво. Варто лише додати, що коли я здавав плазму, охочих задонатити було багато, а терапевт приймав лише один. Проте я думаю, що це тимчасова незручність, яка не сильно впливає на загальне враження.

28 серпня 2020 р.

Приємно здивована!

Я звикла зовсім до іншого відношення до мене, як відвідувача, від працівників галузі здоровь‘я. Я приємно здивована і сучасним обладнанням, і гарним ремонтом, і доброзичливим відношенням працівників до відвідувачів. Усі були дуже уважні, приємні та кваліфіковані. Сподіваюся, що скоро усі медичні заклади будуть на такому рівні.

17 липня 2020 р.

Biopharma Plasma Дніпро

Інформація
Телефон
0800 600 003
Facebook
@biopharmaplasmadnipro
Веб-сайт
biopharmaplasma.ua/plasmacenter/dnipro