Biopharma Plasma Київ

Biopharma Plasma Київ — це перший в Києві заклад національної мережі донорських центрів плазми крові.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Плазма

Години роботи:

Понеділок
08:00 - 17:30
Вівторок
08:00 - 17:30
Середа
08:00 - 17:30
Четвер
08:00 - 17:30
П'ятниця
08:00 - 17:30
Субота
08:00 - 17:30
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 14. Середній рейтинг: 4

Донація плазми

Вперше здавала плазму, як донор, в цьому місці у 2021 році. Дуже сподобалось, як відбувається весь процес. Комфортні умови, була попередня перевірка у лікаря, зручні місця очікування та здачі, були нопої та печиво. Після донації була можливість отримати грошову винагороду одразу на картку або перевести цю суму на благодійність. Дуже сподобалось.

9 жовтня 2023 р.

Загалом сподобалося

Вперше здавав плазму. Заповнення анкети, перевірка групи крові та загальний аналіз, огляд у терапевта - все доволі швидко. Приємний персонал. Здавав безоплатно, подарували сертифікати, а грошову компенсацію надіслали до благодійного фонду на вибір. Є чай з печивом. Сама здача пройшла зручно, трохи була слабкість та поколювання в руці. Рекомендую.

18 січня 2022 р.

Biopharma Plasma Київ

Чудовий центр

15 січня 2022 р.

Biopharma Plasma Київ

Чудовий центр

15 січня 2022 р.

Донорські центри Biopharma Plasma Київ

Чудовий центр

15 січня 2022 р.

Не приємні враження

Звернулась у центр на Лівобережній 2 раз. Дуже неприємно шокована. Заповнюєш анкету, вказуєш свої паспортні дані, свої захворювання, місце роботи та спеціальність ставиш скрізь свій підпис. Заходиш в кабінет з табличкою "терапевт" але хто це лікар чи прибиральник не зрозуміло прізвища імені немає бейджа ніякого немає. Крім того що ти заповнюєш анкету з запитаннями про свій стан здоров'я ті всі звернення до лікарів в мене так званий "терапевт" інкогніто починає виясняти до якого лікаря я за своє життя зверталась. і виясняється що я в своєму щитті крім стоматолога, гінеколога зверталась ще й до ендокринолога, без скарг, а просто на огляд, який мабуть в ідеалі повиині проходити всі. і все "терапевта інкогніто" це поставило в ступор, анкет у них же в центрі заповнених уже мало, де ти й так всю відповідальність береш на себе, вже необхідний висновок ендокриноллога. Якщо би на сайті, або десь у центрі була інформація що люди повинні приходити повністю обстежені з висновками всіх дікарів стоматологів проктологів і т. д. ти би був проінфіормований і розумів треба тобі туди йти чи ні. а так приходиш втрачаєш час і тут "терапевт інкогніто" вирішив що вона "пуп ЗЕМЛІ" дуже тне приємне враження але це бізнес і до медицини вони ніякого відношення не мають це ж ТОВ.

11 грудня 2021 р.

Попередній запис

Записався на 13.40 30.10.2021. Прийшов в Центр в 13.25 і до 13.40 пройшов всі процеси і здав документи для очікування плазмоздачі. На здачу потрапив аж 14.45, після наполягання, що 3 особи, які прибули в Центр після мене без запису, пройшли плазмоздачу раніше мене!!! Для чого я робив попередній запис???

31 жовтня 2021 р.

Дуже задоволена!

Дуже привітливий і професійний персонал. Чудове обладнання, зручні кушетки. Є чай, вода, печиво. Все чисто, стерильно. Без черг, з турботою про донорів. Зручне розташування. Біля метро Лівобережна. Сьогодні була моя перша донація і я обов’язково повернусь ще багато разів!

22 вересня 2021 р.

Задоволений на всі 100%

Здавав перший раз плазму в цьому центрі. Якщо коротко і без "води", то все пройшло максимально приємно. Прекрасний, чистий затишний центр - бизнес центр "Лівобережний". Товкучки і черг немає, всі працівники привітні, починаючи з жінки на рецепшині та закінчуючи медсестрою яка проводила всі маніпуляції. На кожне з питань які виникали (Що воно? А з моїми аналізами все добре? А не боляче? А як це все працює?... і тому подібне) отримував повну та цікаву відповідь. Чай, печиво - все супер. Залишився задоволеним, сподіваюся завжди так буде!)

20 серпня 2021 р.

Задоволення від гарної справи

Професійний та уважний персонал, чудова атмосфера, зручне розташування. Без сумніву, сюди хочеться вертатися на донації :) дякую!

20 травня 2021 р.

Справжні професіонали

Перший раз здавала плазму в Біофармі. Приємно вразив сучасний професійний підхід фахівців. Звісно, я б надала перевагу меньшій кількості паперів на користь більшій діджитилізації. Наразі, реалії української системи охорони здоров'я: папірець обов'язково. Сподіваюся, повний електроний документообіг це наступний крок центрів, які дивляться в майбутнє. Рекомендую

5 травня 2021 р.

Biopharma Plasma Kyiv

Був вибір між Київським міським центром крові (вул. Максима Берлинського, 12) та Biopharma (вул.Сверстюка, 2-А). Обрав Biopharma та залишився дуже задоволеним починаючи від першого телефонного дзвінка на гарячу лінію і закінчуючи професіоналізмом та привітністю персоналу. Чисто, професійно, безпечно. Рекомендую.

17 квітня 2021 р.

Biopharma Plasma Kyiv

Сегодня 30.01.21 сдавала плазму в этом центре уже 3 раз! Все на высшем уровне❤️Всегда все рассказывают, объясняют! Помогают и отвечают на все вопросы! Мне очень тут нравится! Сегодня нас с парнем ещё и поздравили с наступающим днём Влюблённых❤️❤️❤️Самый лучший центр ❤️

30 січня 2021 р.

Біофарма - це любов

зручно, чисто, гарно, швидко і основне - працюють в суботу, за це найбільший лайк)

27 січня 2021 р.

Biopharma Plasma Київ

Інформація
Телефон
0800 600 003
Веб-сайт
biopharmaplasma.ua/plasmacenter/plazmacentr-v-kiyevi