Київська обласна клінічна лікарня

Відділення переливання крові знаходиться на 4 поверсі. Проходити обстеження для здачі тромбоцитів та здавати їх можна лише у вівторок та четвер з 9 до 13 години.

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 7. Середній рейтинг: 4

Гарні люди, але важко знайти

Був приємно здивований відношенням. Також в них є телевізор. І, коли з пальця беруть кров, використовують голку нового типу, а не стару радянську. Але треба іще пошукати цей корпус. Я хвилин 20 бігав. Добре, що приїхав заздалегідь.

14 липня 2021 р.

Сдача крови

Продолжаю сдавать кровь в данном отделении. Все услуги реализуются на высоком уровне.

23 квітня 2021 р.

Сдача крови

Сдавал в отделении переливания на третьем этаже, кровь 16 раз. Всё делается на нормальном уровне. Везде чисто.

7 квітня 2020 р.

коррупція і антисанітарія

З реципієнтів вимагають кошти на додаткові непотрібні аналізи і на рукавички, контейнери... Донорам роблять аналізи в брудному приміщенні працюючи з готівковими коштами не знімаючи рукавичок.

3 лютого 2020 р.

мені тут комфортно здавати

Здавала не одноразово. Все оперативно, привітний персонал, гарно, Досвідчений допускаючий до здачі крові лікар. Останнього разу у розмові порекомендував мені позбутися звички пити каву, вже не вживаю каву пів року, за це йому вдячна. Вдяна персоналу за і'хній труд.

12 вересня 2019 р.

Будьте уважні!

Нажаль, в даній кланіці не беруть тромбоцитну масу у жінок.

6 серпня 2018 р.

Ужас полный

Не организованно абсолютно. Одна ОДНА КАРЛ лаборантка, которая физически не справляется ни с чем. Четыре очереди, которая не продвигается, люди сами приходят сдать кровь, а она выходит и говорит мол вас слишком много, приходите завтра. Кошмар а не центр переливания крови. Я столько сдавала в разных местах, все быстро проходило даже если толпа людей в очереди, но тут невыносимо было сидеть и ждать, когда один человек сидит в кабинете 40 мин учитывая то, что в других двух очередях продвижения нету совсем ибо лаборантка одна.

2 серпня 2018 р.

Інформація
1 Здавати тромбоконцентрат можуть лише чоловіки