Одеська обласна клінічна лікарня

Відділення трансфузіології Комунального некомерційного підприємства Одеська обласна клінічна лікарня Одеської обласної ради

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма

Години роботи:

Понеділок
09:00 - 10:00
Вівторок
09:00 - 10:00
Середа
09:00 - 10:00
Четвер
09:00 - 10:00
П'ятниця
09:00 - 10:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 5. Середній рейтинг: 3

Мій квест

Жив в селі, там не було, де здати кров. Переїхав до Одеси. Мешкаю на поскоті. Кров приймають з 9 до 11, але треба бути не пізніше 10. Приїхав в п'ятницю к 11, сказали приходити в понеділок. По вихідним ніхто не працює. Якщо є велика потреба в крові, чому не організувати процес так, як було б зручно мешканцям? Лікарні працюють цілодобово і без вихідних, а ці центри - так, як їм зручно.

29 вересня 2023 р.

СРСР ще з нами.

Мало людей, всі злі гірше собак, навіть з самого ранку відношення - " Что вы все сюда идете, у нас и так работы хватает!" Ще чути у свій бік - чай там - пийте мовчки, мені нічого тут не треба і нічого тут не цікавить... Вишенька на торті - це ніж, який тримає двері (щоб не закривались), вставлений в коробки в яких знаходяться системи для крові.

8 грудня 2021 р.

Сдавала кровь в этом отделении. Больше не буду и вам не рекомендую!!!

+ близко к дому Дальше только минусы: - при мне не дезинфекцировали поверхность, на которую я клала руку; - достаточно потребительское отношение: на все мои просьбы показать как открывают иглу, очистить место и тд - делали все с закатанными глазами 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ А ведь это важные вещи, в первую очередь для меня. - не взяли первично кровь для проверки из пальца. Сразу набрали венозную кровь. P.S. О том, что я уже сдавала кровь ранее - не спрашивали. Какое то сильно халатное отношение к делу. Несмотря на приближенность к дому, в следующий раз лучше поеду в другое место.

4 серпня 2020 р.

Убогость, хамство и обман

На входе, с порога - хамство. Измерили давление и пульс перед сдачей? Нет, просто написали цифры наугад🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ Бахил - нет🤦🏻‍♂️ Халатов одноразовых - нет🤦🏻‍♂️ Место, куда кладут руку, для сдачи крови - не обрабатывают😡 Распечатали иглу при мне? - нет.😡😠 Вкусный завтрак? - нет, это были печенье в общей🤦🏻‍♂️ тарелке и чай. Укол был лёгкий и безболезненный? - да, и это очень удивило меня.🤔😉 После сдачи крови накормили? Выдали денег на обед? - нет и нет🤦🏻‍♂️ Если у вас есть выбор - не идите сюда, сдавайте в другом месте.👎👎👎👎

12 червня 2020 р.

Чудове обслуговування

Сьогодні здавала цільну кров у цій лікарні. медсестра та лікар дуже уважні та охайні. Слідкували та піклувались моїм станом. Велике дякую.

2 серпня 2019 р.

Інформація