Відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова

Відділення трансфузіології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова Центр знаходиться: вул. Героїв Севастополя 30, ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова», новий корпус, відділення трансфузіології та екстракорпоральних методів гемокорекції. Їхати до зупинки «вул. Героїв Севастополя»: від ст. метро «Політехнічний інститут» - швидкісним трамваєм (будь-який номер), або маршрутним таксі № 442Д; від залізничного вокзалу «Південний» - маршрутним таксі № 401; від залізничного вокзалу «Центральний» - швидкісним трамваєм (будь-який номер).

Центр крові приймає такі типи донацій:

Цільна кров
Плазма
Тромбоцити

Години роботи:

Понеділок
09:00 - 12:00
Вівторок
09:00 - 12:00
Середа
09:00 - 12:00
Четвер
09:00 - 12:00
П'ятниця
09:00 - 12:00
* години роботи вказані за київським часом.

Відгуки

Всього відгуків: 12. Середній рейтинг: 4

Здаю регулярно

Новий корпус, зручні крісла, приємні люди

16 січня 2024 р.

Відгук про донацію

Чудові медсестри з гарним почуттям гумору, аси своєї справи. Чисто, оперативно, в хорошому настрої. Чудовий варіант для донації.

21 лютого 2023 р.

Розчарована

1 листопада 2022 хотіла здати для бійців кров. Оскільки проживаю на Борщагівці, вирішила поїхати в "Шалімова". Будівля нова, на першому поверсі привітний персонал, але в операційній працюють "по старинці". Обладнання старе, крісла незручні ("совдеповські"), медичний персонал "рукожопий"! Кров з двох спроб так і не змогли взяти, залишили гематому 30x15 см. Зрештою запропонували прийти через 4 дні. Сьогодні, 5.11.2022 рука в ліктьовому згині синьо-чорна та болить. Категорично не рекомендую!!!

5 листопада 2022 р.

Здаю кров втретє

Здаю тут кров вже втретє. У старому корпусі був совок. Зараз усе нормально з ремонтом. У Шалімова мені колись врятували життя, тепер я тут донор. Мої найщиріші побажання!!!

7 жовтня 2022 р.

Прекрасна організація

Сьогодні перший раз здавала кров в центрі Шалімова. Все сподобалось, швидко та організовано. Чудове ставлення персоналу. Прийду ще

15 вересня 2022 р.

Перший раз )

Невеликий центр, але для першого разу те що треба! Дуже привітний персонал і в реєстратурі й на огляді. Щодо локації: заходите з боку героїв Севастополя через шлагбаум, питаєте в охоронця в будці де здають кров, він вам вказує на 3-поверхову будівлю вглибині території, з торця будівлі двері і вказівники для донорів.

2 вересня 2022 р.

Мені сподобалося ❤️

Дуже привітний персонал від лаборантів до лікарів. Все легко, зручно, зрозуміло і майже не страшно. Смачний чай та печиво, зручні нові крісла ❤️ Хотілось би, щоб відділенню трансфузіології виділили бюджет на новий ремонт, бо саме приміщення виглядає страшно через совєтский кахель. Але страх проходить, коли знайомишся з медсестрами. Наші люди - наше все 🙏

10 червня 2022 р.

Для першого разу - саме те

Дуже привітний персонал - все розповідають і кажуть що робити. Я був вперше і ніяких проблем не трапилось. Кров здається всередині поліклініки, на другому поверсі. На жаль, місця там небагато, тому в умовах великої кількості бажаючих було трохи людно. Дуже класний досвід з кушеточками та віконцями для здачі крові - я такого ще ні разу не бачив.

2 червня 2022 р.

Дякую лікарям!

Персонал дуже привітний, відповіли на всі питання новачка, дуже турботливо ставились на кожному етапі процесу. Дякую!

2 травня 2022 р.

Не понравилось

Сдавала тут кровь для очень близкого мне человека. Имея уже опыт в донорстве было с чем сравнить... И скажу впечатления остались не очень хорошие((( И дело тут не в ремонте абсолютно, а в отношении медперсонала к донорам. Словила себя на мысли, что если бы мой первый опыт донорства начался с института Шалимова, боюсь это был бы первый и последний раз сдачи крови... Печально, что персонал не заинтересован в популяризации бесплатного донорства в их институте

17 грудня 2021 р.

Не рекомендую

Здаю кров не вперше, маю з чим порівняти. Це жах, умови "совкові" ремонту нема. Довідку видали з помилкою і без печатки.

30 березня 2021 р.

відгуки

сьогодні здавали кров при інституті Шалімова, просто чудовий персонал, та позитивна атмосфера, хочеться приходити до них ще)

9 липня 2019 р.

Інформація
Реєстратура
+38 044 497 30 01
Реєстратура
+38 (095) 867-09-86
Веб-сайт
www.surgery.org.ua/Documents/Details/5dbd24db-1293-40e0-bdf3-999f4c4cb0ce?lang=uk-UA&title=ZdatiKrovAboPlazmu