Відділення трансфузології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова

Відділення трансфузології Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова Їхати до зупинки «вул. Героїв Севастополя»: від ст. метро «Політехнічний інститут» - швидкісним трамваєм (будь-який номер), або маршрутним таксі № 442Д; від залізничного вокзалу «Південний» - маршрутним таксі № 401; від залізничного вокзалу «Центральний» - швидкісним трамваєм (будь-який номер).

Центр крові приймає такі типи кроводач:

Гранулоцити Кров (еритроцитна маса) Плазма Тромбоцити

Відгуки

Всього відгуків: 6. Середній рейтинг: 4

Мені сподобалося ❤️

Дуже привітний персонал від лаборантів до лікарів. Все легко, зручно, зрозуміло і майже не страшно. Смачний чай та печиво, зручні нові крісла ❤️ Хотілось би, щоб відділенню трансфузіології виділили бюджет на новий ремонт, бо саме приміщення виглядає страшно через совєтский кахель. Але страх проходить, коли знайомишся з медсестрами. Наші люди - наше все 🙏

10 червня 2022 р.

Для першого разу - саме те

Дуже привітний персонал - все розповідають і кажуть що робити. Я був вперше і ніяких проблем не трапилось. Кров здається всередині поліклініки, на другому поверсі. На жаль, місця там небагато, тому в умовах великої кількості бажаючих було трохи людно. Дуже класний досвід з кушеточками та віконцями для здачі крові - я такого ще ні разу не бачив.

2 червня 2022 р.

Дякую лікарям!

Персонал дуже привітний, відповіли на всі питання новачка, дуже турботливо ставились на кожному етапі процесу. Дякую!

2 травня 2022 р.

Не понравилось

Сдавала тут кровь для очень близкого мне человека. Имея уже опыт в донорстве было с чем сравнить... И скажу впечатления остались не очень хорошие((( И дело тут не в ремонте абсолютно, а в отношении медперсонала к донорам. Словила себя на мысли, что если бы мой первый опыт донорства начался с института Шалимова, боюсь это был бы первый и последний раз сдачи крови... Печально, что персонал не заинтересован в популяризации бесплатного донорства в их институте

17 грудня 2021 р.

Не рекомендую

Здаю кров не вперше, маю з чим порівняти. Це жах, умови "совкові" ремонту нема. Довідку видали з помилкою і без печатки.

30 березня 2021 р.

відгуки

сьогодні здавали кров при інституті Шалімова, просто чудовий персонал, та позитивна атмосфера, хочеться приходити до них ще)

9 липня 2019 р.

Інформація
Реєстратура
+38 044 497 30 01
Здавати кров можна з будь-якою пропискою