Про донорство крові в Німеччині

n/a

alt text

У Німеччині діяльність служби крові забезпечують чотири види організацій: Служба переливання крові німецького Червоного Хреста, державні та комунальні установи з питань переливання крові, комерційні центри крові та центри плазмаферезу, що належать до індустрії фракціонування плазми. Служба переливання крові німецького Червоного Хреста та Німецька Спілка трансфузіології та імуногематології є членами Європейської Асоціації з питань крові (European Blood Association). Жодна українська інституція не може ввійти в цю Асоціацію як член організації, оскільки вимоги до вступу наступні: організація має бути громадською, недержавною, неприбутковою, що має право робити забір крові, тест на якість і логістику. Відповідно до Закону України Про донорство крові та її компонентів брати кров, обробляти та видавати має право лише державна установа, що має ліцензію.

Німецький Червоний Хрест налічує сім служб переливання крові, до складу якого входять 36 установ та центрів здачі крові. З них 26 центрів мають можливість для плазмаферезу.

Служба переливання крові німецького Червоного Хреста послуг є неприбутковою організацією. Вони не отримують фінансування від держави чи Червоного Хреста.

Німецька Спілка трансфузіології та імуногематології (DGTI) є некомерційною професійної організацією, що займається розвитком трансфузійної медицини та співпрацює з відповідними медичними напрямками, зокрема, дослідження і громадське здоров'я. DGTI виступає як міжнародне об'єднання для німецькомовних організацій з питань науки трансфузійної медицини, а також як редактор наукового журналу "Трансфузіологія і гемотерапія" та як організатор щорічного наукового з'їзду. На сьогодні склад членів сягає 1000 людей.

Джерела:

  1. Європейська Асоціація з питань крові
  2. Служба переливання крові німецького Червоного Хреста
  3. Німецька Спілка трансфузіології та імуногематології (DGTI)
Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Кровопедія