Як упливає повітря на стан крові?

n/a

Із кожним днем повітря довкола все більше стає забрудненим. Як це впливає на організм? Що відбувається у тілі, коли вдихаємо чисте та забруднене повітря?

Удихаючи чисте повітря, чистите організм від токсинів, покращуєте колір шкіри; підвищуєте розумову працездатність, пам’ять, увагу; очищуєте кров; відновлюєте швидше сили за недостатньої кількості сну; позбуваєтеся головної болі, мігрені, депресії, безсоння тощо.

Якщо повітря забруднене, то виникає погіршення кровообігу, збільшується ризик виникнення тромбоцитів, збою серцевого ритму, звуження кровоносних судин, підвищення тиску та інше. Це все може призвести до кисневого голодування.

Джеремі Хірота, доктор наук із канадського Університету Британської Колумбії, провів експеримент. Піддослідна Джулія повинна була дихати повітрям із дизельними вихлопними газами (їх найбільше в повітрі) упродовж двох годин. Після того її відвезли в лікарню Святого Павла, де дівчина сіла за велотренажер. Потім вона йшла в кабіну з розміром телефонної будки та дихала повітрям через спеціальну трубку. Джеремі Хірота сказав про результат наступне: «Легенева тканина залишилася на місці, але в ній виникли великі «діри», які більше не здатні до газообміну, у результаті в кров не потрапляє достатньо кисню».

Усім відоме атомне бомбардування Нагасакі, вибух на ЧАЕС та інші ситуації, через які в повітря потрапило багато шкідливих речовин. За впливи аварій розплачується не одне покоління, адже наслідки передаються генетично.

Якщо їсти корисні продукти, вести активний спосіб життя, мімінумізувати проведення часу в місцях із забрудненим повітрям, частіше виїздити на природу, то можна дещо вберегти організм від жахливих упливів. Так, правильне харчування може допомогти очистити легені від шкідливих речовин!

Що потрібно додати до раціону?

  1. Пальмовий цукор багатий на залізо, а тому не тільки збільшує вміст гемоглобіну, а й підвищує надходження кисню через кров;
  2. Журавлина насичена антиоксидантами на зразок вітамінів C, Е і А. Допомагає зміцнити імунітет, запобігти проблемам зі шкірою, які спричинені впливом смогу.
  3. Чиста вода вимиває токсини з організму, тому обов’язково пийте воду, коли виникає відчуття спраги! Уляна Супрун розвіяла міф про те, що треба пити 8 склянок за день, адже багато води надходить в організм із їжею, особливо з фруктами. Важливо пити тоді, коли виникає в цьому потреба.
  4. Лимон додавайте у склянку води зранку, адже це добре очищує організм;
  5. Волоські горіхи відіграють велику роль у профілактиці хвороб легенів і покращують їх роботу.

Більше інформації за посиланням.

Обов’язково харчуйтеся корисними продуктами, додайте вище вказані до свого раціону, виїздіть на природу дихати чистим повітрям, здавайте аналізи, регулярно діліться кров’ю чи компонентами крові з тими, хто цього потребує. Донорство позитивно впливає на стан організму. Реєструйтеся на платфомі ДонорUA та рятуйте життя з нами.

Поділитись:

Підпишись на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх новин та активностей:

Кровопедія